Ważne informacje


sitetop001

Zapraszamy do przesłania aplikacji osoby, których kompetencje odpowiadają wymaganiom określonym w ogłoszeniach.

Prosimy o zamieszczanie klauzul:

Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez administratora danych Adviser Doradztwo Personalne z siedzibą w Kaliszu (adres: ul. Winiarska 12, 62-800 Kalisz), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 10428, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje mi prawo do przenoszenia danych osobowych do innego Administratora oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


oraz zamieszczenie numeru referencyjnego w temacie maila.


Jeśli interesują Cię ciekawe oferty pracy, a aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które odpowiada Twoim kompetencjom i oczekiwaniom – prześlij swoje CV do bazy danych Adviser.

Przed zaprezentowaniem danej oferty Klientowi, zawsze zwracamy się do Kandydata/Kandydatki o wyrażenie zgody na przedstawienie aplikacji wskazanej firmie.
Nie pobieramy żadnych opłat od Kandydatów.

Numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – 10428

Jak można złożyć aplikację?

On-line za pomocą poniższego formularza, załączając swoje CV w postaci dokumentu Word lub PDF

Uwaga jeśli chcesz przesłać więcej niż jeden załącznik
skorzystaj z maila: biuro@adviser.kalisz.pl